Hakkımızda

Hakkımızda

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan MHS İNŞAAT'ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Misyonumuz; Önce güven inşa etmek...

Başarılarını 1998 yılından bu yana sürdüren MSH İnşaat, ismiyle sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir marka olmuştur.

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan kalite anlayışını benimseyen MHS İnşaat özellikle büyük ölçekli konut projeleri, çevre düzenlemeleri, bina onarımı ile altyapı işleri konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir.

Bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak benimseyen MSH İnşaat çağın gerekliklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak , en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu koruyacaktır.

MHS İnşaat çalışanları ; mesleklerine saygılı, deneyimli işi sadece masa başında değil, uygulama sahasında da takip eden, başarıya ulaşmanın takım çalışması ile gerçekleşeceğine inanan bir gruptur.

İzlenen yol; uygulamayı birebir kontrol etmek, tatbik edilen çatı ve cephenin bütüne uyumunu sağlamak ve sarf edilen çaba ve iş ciddiyeti ile sürekli kendini yenilemektedir.